Hakkımızda

Biorad Lab Biz Kimiz?

Biorad Medikal ve Laboratuvar Kimyasalları, kurulmuş olduğu 2009 yılında bu yana uzman kadrosu ile Sağlık, Patoloji Laboratuvarları, Üniversite Arge Laboratuvarları, Gıda, İlaç, Kozmetik ve diğer sektörlerin ihtiyacı olan ürünleri, kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

“Laboratuvar Kimyasalları” alanında Yerli üretici olarak Analiz Amaçlı Analitik Saflıkta Saf Etil Alkol %99,9 ve yine Analiz Amaçlı Analitik Saflıkta Metanol olmak üzere birçok kimyasalın üretim ve saflaştırma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Biorad Medikal, tescilli BİORAD markası ile üretim gerçekleştirmekte, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi, İlgili Devlet Kurumlarından almış olduğu üretim izinleri, Yerli Malı Belgesi gibi kalite belgeleri ile müşterilerine kalite ve güven sağlamaktadır.

MISYONUMUZ

Sürekli kendini yenileyen, ARGE çalışmaları ile kaliteli ve müşteri memnuniyetini hedef alan ürünleri müşterilerine sunmaktır.

VIZYONUMUZ

Biorad Medikal, Ülkemizde ve Uluslar arası pazarda müşterileri, çalışanları ve birlikte çalıştığı tüm paydaşlarına çevreye ve kültürel değerlere saygılı, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir şirket olma vizyonu hedeflemektedir.
0
+
Mutlu Müşteri
0
Yıllık Tecrübe
0
Ürün Çeşidi
0
Hızlı Çözümler
Bilgi Al
Hemen Tıkla Bilgi Al